Møblert 3-roms
Kort om eiendommen
Asker/Alfheim - Sentral og arealeffektiv 3 - roms , møblert og med felles solrik takterrasse
Beliggenhet
Alfheim ligger meget sentralt i Asker sentrum, nær jernbanestasjonen og nær alt av servicetilbud som bl.a. bank, apotek, lege og tannlege m.m. Umiddelbar nærhet til Trekanten Senter med sine 70 butikker. I sentrum er det et hyggelig miljø med mange nye og spennende spesialbutikker, kafeer og restauranter. Alt dette har gjort Asker sentrum til et populært sted å bo. Sameiet ligger på en høyde i Asker sentrum, noe som gir gode utsikts- og solforhold. I nærområdet finnes det mange muligheter for organiserte aktiviteter, som f.eks. golfbane, badevann, alpinanlegg, svømmehall, tennisbaner, idrettsplasser, samt en rekke lag og foreninger.
Matrikkel
Gnr. 50 bnr. 424 snr. 60 i Asker kommune
Oppdragsnummer
10-20-0100
Areal
:Primærrom: 49 kvm, Bruksareal: 49 kvm
3.Etasje: 49 m2 BRA hvorav alle rom er primærrom
Innhold og standard
3.etg: Entré,/gang, stue med åpen kjøkkenløsning, bad/wc og 2 soverom. Felles takterrasse
Møblering og fasiliteter
Kabel-TV
Callinganlegg
Ventilasjonsanlegg
Heis
Husleie pr mnd.
16000
Oppvarming
Elektrisk. Varmekabler på bad.
Parkering
Mulighet for leie av p-plass
Energimerking
Selger har ikke energimerket leiligheten, men er pliktig til å utføre dette ved utleie. Dersom det ikke er / blir gjort, kan leietaker om ønskelig kreve dette utført for eiers kostnad.
Utleiers krav til sikkerhet
3 måneders leie som depositum. Firmagaranti fra større foretak kan vurderes.
Leieperiode og partenes oppsigelsesadgang
Leiligheten er ledig nå
Kontraktsinngåelse
Ved kontraktsinngåelse forfaller første måneds husleie til betaling.
Visning
Visning kan avtales med Ola Sisselberg
Mobil: 95 70 11 74
International customers
Nice and modern 2 bedroom Apartment central in Asker. Furnished
Megler

Ola Sisselberg
Daglig leder/Partner /Eiendomsmegler
Kontakt Ola på e-post
os@sem-johnsen.no
Kontakt Ola på telefon
95 70 11 74
Ola har jobbet i eiendomsmeglerbransjen siden 2005. Han har de siste 13 årene arbeidet med utleie av eiendom hos bl.a Privatmegleren. Ola har en meget stor portefølje og et omfattende kontaktnett som består av ambassader og store norske og internasjonale firmaer. Han har stor arbeidskapasitet og påtar seg både små og store oppdrag over hele Oslo samt Asker og Bærum. Han har vært sentral for oppstarten av Sem&Johnsen Boligutleie hvor han i dag er daglig leder.
Les mer